Opinie klientów

W trakcie kursu bardzo wiele się nauczyłam, a co ważniejsze polubiłam informatykę, która zawsze była u mnie przysłowiowym piątym kołem u wozu. Kurs w pełni spełnił moje oczekiwania. Dzięki przyjaznej atmosferze, cierpliwości i czasu mi poświęconemu, zrozumiałam rzeczy, które dotychczas były dla mnie czarną magią. Pan Arkadiusz jest przemiłą, wyrozumiałą, pomocną i kompetentną osobą potrafiącą wytłumaczyć nawet najbardziej skomplikowane zagadnienia. Dlatego gdybym miała jeszcze raz wybierać korepetytora, dokonałabym tego samego wyboru 🙂
Zosia
Uczennica VIII LO w Poznaniu
Przed rozpoczęciem lekcji z Panem Arkadiuszem dostałem bardzo słaby wynik z matury próbnej z matematyki , w grudniu, mniej niż 30%. Postęp był widoczny praktycznie po paru lekcjach, gdyż na kolejnej maturze próbnej w styczniu uzyskałem wynik powyżej 30%, nie byl on nie wiadomo jak bardzo wysoki ale wiedziałem ze chodząc na lekcje do Pana Arkadiusza będzie coraz lepiej i wypadnie dobrze w maju. Natomiast po wielu korepetycjach, na właściwej maturze w maju uzyskałem wynik 80%. Z całego serca polecam lekcje z Panem Arkadiuszem , przede wszystkim dlatego ze wszystko tłumaczy bardzo spokojnie i zrozumiale, skupia się na tym czego uczeń nie wie. Pan Arek bardzo profesjonalnie podchodzi do lekcji i do swoich uczniów.
Andrea
Uczeń LO w Krakowie
Przed rozpoczęciem kursu moje oceny z matematyki były dobre. Z próbnej matury rozszerzonej uzyskałam wynik 53%. Właśnie dlatego postanowiłam skorzystać z korepetycji. Chciałam uzyskać lepszy wynik na głównej maturze. Ten cel został osiągnięty. Uzyskałam 80% punktów i był to jeden z lepszych wynikow na tle innych osób z mojej klasy. Lekcje z Panem Arkadiuszem poleciłabym każdemu kto chce osiągnąć jak najlepszy wynik na maturze. Jest to osoba kompetentna, która ma świetne metody nauczania. Materiał zawsze był tłumaczony zrozumiale, a atmosfera na zajęciach była bardzo dobra.
Ola
Uczennica ZSŁ w Krakowie